Wypożycz gitarę pianino lub ukulele!

Dobrze wiemy jaka jest średnia długość zapału. Spełnij marzenia dziecka nie ryzykując inwestycji kilku tys zł.

 

SKORZYSTAJ Z PORADY

Nie ryzykujesz niepewnej inwestycji w drogi instrument.

Czemu wypożyczenie gitary pianina i ukulele staje się najpopularniejszą drogą do wejścia w świat muzyki? Powodem jest rachunek finansowy. Zakup gitary klasycznej, która spełnia elementarne wymogi profesjonalnego nauczania to przynajmniej 600-700 zł. W przypadku używanych pianin cyfrowych jest to już minimum 2500-3000 zł. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której dziecko zniechęci się po kilku tygodniach, to łatwo policzyć, że straty wyniosą od kilkset do kilku tysięcy zł.

 

Dziecko musi mieć dobry sprzęt – zabawki z aukcji zniechęcają na lata!

Jednym z najwiekszych błędów popełnianych przez rodziców jest zakup najtańszych gitar na aukcjach internetowych. Na zajęciach okazuje się często, że nauczyciel nie jest w stanie nawet nastrić instrumentu i trzeba kupować drugi raz. W przypadku tanich pianin mamy często do czynienia z miękką klawiaturą, która sprawia, że uczeń od początku nabywa złych nawyków, które musi gwałtownie zmieniać podczas przesiadki na prawdziwe pianino, w którym wszystko jest inaczej. Dlatego nauczyciele tak chętnie polecają wypożyczenie instrumentów . Za kilka zł dziennie mamy pełnoprawny instrument muzyczny, który w każdej chwili możemy zwrócić lub zamienić na inny – może się bowiem okazać, że zamiast gitary dziecko zapragnie gry na pianinie lub odwrotnie

 

Nasza polityka jakości

Dzięki naszej sieci dystrybucyjnej możesz wypożyczyć pianino cyfrowe, gitary klasyczne 4/4, 3/4, 1/2 oraz ukulele w najlepszych cenach w Polsce. Wszystko załatwisz po krótkiej wymianie maili – żadnych skomplikowanych procedur, długich umów, haczyków i ukrytych kosztów. Wszystkie ceny są cenami całkowitymi.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O INSTRUMENT

Wypełnij formularz kontaktowy

12 + 8 =