Ukulele Arrius – nowy wymiar jakości

Wszystkich stałych Wspólników biznesowych zapraszamy do prezentacji rewolucyjnych instrumentów z serii UK-1500. Jest to innowacyjny model ukulele tworzony przez rewelacyjną amerykańską firmę Arrius, którą poznaliśmy dzięki gitarze MPR.

Hasło „Pierwsze ukulele sopranowe, które stroi” faktycznie wydaje się najlepiej opisywać istotę produktu, ale warto zwrócić uwagę na kwestie techniczne, które pozostają spektakularną nowością na rynku polskim. Przede wszystkim system HSC – Hard Sound Conductor, który zapewnia sztywne połączenie mostka i pudła rezonansowego  – dzięki temu ukulele Arrius UK 1500 jest do 40% głośniejsze od większości ukulele klasy premium. Drugim ważnym aspektem jest wykonanie. UK-1500 nie pozostawia złudzeń co do swojej klasy – każdy szczegół jest wykonany ze starannością o której inni mogą tylko pomarzyć. Doskonale spasowane elementy, idealnie nabite progi, niezwykle precyzyjne klucze bez przeskoków – to tylko niektóre z elementów wpływających na naszą świetną ocenę.

Wygląd powinien być mniej istotną kwestią, ale nie przy instrumentach tej klasy. Płyta wierzchnia wykonana została z unikalnego z litego klonu falistego, natomiast korpus z litego mahoniu. Trudno nie zauważyć pięknego bindingu z klonu i masy perłowej oraz eleganckich inkrustacji na gryfie.

Doskonale wiemy, że rynek klasy premium nie jest duży, ale zdecydowanie warto abyście mieli ten model w swoim sklepie.